Privatumas

 
Perkant www.e-copy1.lt, Jūsų pateikta informacija nebus perduota trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Mes privalome turėti pilną, išsamią ir atnaujintą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai įvykdyti Jūsų užsakymą. Mes turime teisę perduoti informaciją apie Jus mūsų partneriams, kad galėtume pranešti Jums apie gautą užsakymą ir jo išpildymą. Taipogi Jūsų tikslūs duomenys būtini norint pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu bei kitiems sutartiniams įsipareigojimams vykdyti.
 
Sutikus su šiomis taisyklėmis, Jūsų elektroninio pašto adresas ir telefono numeris nurodyti registracijos formoje gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai reiškia, kad  mes Jus informuosime apie mūsų vykdomas akcijas, patrauklius pasiūlymus bei naujienas. Jeigu Jūs vistik nepageidaujate gauti šios informacijos, maloniai prašome informuoti mus apie tai elektroniniu adresu info@e-copy1.lt Pranešimas turi būti išsiųstas iš tos elektrononio pašto dėžutės, kurios adresas yra užregistruotas e.copy1.lt registracijos formoje.
 
Jūs turite teisę gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės el. paštu info@e-copy1.lt