Naudojimosi taisyklės

Kiekvienas registruotas www.e-copy1.lt tinklalapio vartotojas privalo laikytis UAB „Skaitmeninis amžius“ Naudojimosi taisyklių.

1. Paslaugos

Tinklapis www.e-copy1.lt siūlo kiekvienam klientui susikurti paskyrą, kurioje jis gali užsisakyti mūsų produkciją.

2. Registracija

Nuo tos akimirkos, kai Jūs susikuriate paskyrą e-copy1.lt, Jūs patvirtinate, kad visiškai sutinkate su pateiktomis Naudojimosi taisyklėmis. Šis patvirtinimas turi juridinę galią naudotojo ir UAB „Skaitmeninis amžius“ bendradarbiavime. UAB „Skaitmeninis amžius“ pasilieka sau teisę šias taisykles be atskiro įspėjimo keisti bet kuriuo metu. UAB „Skaitmeninis amžius“ neprivalo įspėti apie pasikeitusias taisykles. Pakeitimai įsigalioja iškart paskelbus juos www.e-copy1.lt tinklapyje. Pakeitimai galioja visiems vartotojams ir visoms po taisyklių pakeitimo sudarytoms sutartims.

3. Naudotojo el. paštas ir slaptažodis

Registracijos metu Jūs turite nurodyti galiojantį Jūsų elektroninio pašto adresą, kurio pagalba galima su Jumis susisiekti, ir susikurti slaptažodį. Po to, kai užpildysite registracijos formą vartotojo paskyrai sukurti, Jūs turėsite ją aktyvuoti, kad galėtumėte pradėti naudotis paslaugomis. Aktyvizacija atliekama spustelėjus nuorodą, kurią gausite į savo elektroninio pašto dėžutę. Naudotojas yra atsakingas už slaptažodžio konfidencialumą po registracijos.

4. Sąlygos, kad išsaugotumėte vartotojo paskyrą

Naudotojas sutinka laikytis visų naudojimosi taisyklių. Jei vartotojas jų nesilaiko, UAB „Skaitmeninis amžius“ pasilieka sau teisę užblokuoti vartotojui prisijungimą prie paskyros arba visai ištrinti vartotojo paskyrą ir duomenis.

Jei naudotojas dėl kažkokios priežasties nesutinka su pateiktomis naudojimosi taisyklėmis, UAB „Skaitmeninis amžius“ turi teisę užblokuoti prisijungimą prie paskyros ir ištrinti vartotojo paskyrą su visais ten esančiais duomenimis.

5. Naudotojo sukurtas turinys

Laikydamasis visų naudojimosi taisyklių, vartotojas savo paskyroje gali susikurti ir užsisakyti pagalvėles, tekstilės gaminius, puodelius, nuotraukas, perkeltas ant drobės, ir kitas paslaugas siūlomas www.e-copy1.lt. Naudojantis šia paslauga, draudžiama talpinti ir laikyti savo paskyroje duomenis, kurie pagal ES įstatymus yra nelegalūs ir draudžiami. UAB „Skaitmeninis amžius“ pasilieka sau teisę reaguoti nepaisant jokių taisyklių, kad pašalintų draudžiamą informaciją iš tinklapio.

Produktų turinio spalvos kliento monitoriuje gali skirtis nuo spalvų spaudoje dėl skirtingų spaudos technologijų ir kiekvieno monitoriaus nustatymų. Klientas yra atsakingas už talpinamų nuotraukų kokybę.

 

6. Nuotraukų talpinimas

Visada savo nuotraukų originalus saugokite savo kompiuteryje ar kitose savo laikmenose. Sutikdami su šiomis naudojimosi taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad UAB „Skaitmeninis amžius“ neatsako už prarastas nuotraukas ar kitus nuostolius susijusius su vartotojo paskyra.

7. Privatumas

Perkant www.e-copy1.lt, Jūsų pateikta informacija nebus perduota trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Mes privalome turėti pilną, išsamią ir atnaujintą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai įvykdyti Jūsų užsakymą. Mes turime teisę perduoti informaciją apie Jus mūsų partneriams, kad galėtume pranešti Jums apie gautą užsakymą ir jo išpildymą. Taipogi, Jūsų tikslūs duomenys būtini norint pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu bei kitiems sutartiniams įsipareigojimams vykdyti.

Jūs turite teisę gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės el. paštu info@e-copy1.lt

8. Kuponų ir nuolaidų kodai

Kuponų naudojimo taisyklės nurodytos kiekvieno kupono įsigijimo sąlygose partnerių tinklapiuose. Kiekvienam kuponui gali būti skirtingos sąlygos. Kiekvieną kuponą galima panaudoti tik kartą. Kuponai, pasibaigus jų galiojimo laikui, negali būti naudojami, www.e-copy1.lt automatiškai nepriims kuponų kodų, kurių galiojimas yra pasibaigęs. Kuponas gali būti panaudotas tik tam produktui užsakyti, kuriam yra įsigytas. Jei užsakymo suma yra didesnė nei Jūsų įsigytas kuponas/-ai, skirtumą Jūs galite sumokėti pasirinkę Jums parankų apmokėjimo būdą. Kupono kodo savininko pareiga yra saugoti jį ir niekam nerodyti unikalaus jo kodo.

Nuolaidų kodai skelbiami viešoje erdvėje arba gaunami asmeniškai gali būti naudojami pagal konkrečios nuolaidos arba akcijos sąlygas, kurios skelbiamos kartu su nuolaidos kodu.

Kuponai tarpusavyje, nuolaidos tarpusavyje arba kuponai su nuolaidomis yra nesumuojami.

9. Užsakymo vykdymo ir apmokėjimo sąlygos

Visos kainos pateiktos eurais su PVM. Užsakymų vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą. Apmokėjimas galimas šiais būdais:
• per partnerio paysera.lt sistemą, pagal partnerio nurodytas sąlygas ir galimybes www.paysera.lt. Užsakymams, kurių vertė (sumą kurią reikia apmokėti pritaikius galimas nuolaidas ir panaudojus kuponus)

10. Pristatymas

Užsakyti produktai iš www.e-copy1.lt tinklalapio bus pristatyti gavėjui per siuntų pristatymo tarnybas. Jūs galite pasirinkti skirtingus pristatymo būdus, priklausomai nuo užsakyto produkto tipo ir pristatymo adreso. Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir pristatymo sąlygų. Nemokamai užsakymai pristatomi į Pristatymo skiltyje nurodytas Copy1 tinklo parduotuves. Jei vartotojas negavo užsakymo praėjus 21 dienai nuo užsakymo išsiuntimo dienos, jis/ji turi susisiekti su UAB „Skaitmeninis amžius“ elektroniniu paštu info@e-copy1.lt, nurodant užsakymo numerį.

11. Ginčai

Iškilę klausimai tarp UAB „Skaitmeninis amžius“ ir www.e-copy1.lt vartotojų bus sprendžiami derybų būdu remiantis šiomis taisyklėmis. Jei klausimai neišsprendžiami derybų metu, tuo atveju jie sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Pirmiausia pretenziją dėl nekokybiškos prekės galite parašyti mums, pretenzija parašoma laisva forma ir atiduodama parduotuvės darbuotojai kartu su nekokybišku produktu. Toliau prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės/paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

12. Pakeitimai, kai užsakymas jau yra apmokėtas ir patvirtintas

Naudotojas turi susisiekti su UAB „Skaitmeninis amžius“ ir išsiaiškinti ar pakeitimai dar galimi. Jei pakeitimai yra galimi, mes juos atliksime.

Galimi pakeitimai jau užsakytoms ir apmokėtoms prekėms:
pristatymo varianto pakeitimas,
pristatymo adreso pakeitimas,
pagaminimo laiko pakeitimas (papildomas 5,00 Eur skubaus užsakymo mokestis, kai klientui pageidaujant ir apmokėjus papildomą mokestį užsakymas pagaminamas per 2 darbo dienas);
pinigų grąžinimas už permokėtus užsakymus,
apmokėto užsakymo atšaukimas, mokėjimo sumą panaudojant kitam užsakymui (būtina susisiekti su UAB „Skaitmeninis amžius“, ir išsiaiškinti ar yra tokia galimybė),
ir kitos operacijos, kurios gali būti atliktos prieš tai suderinus su UAB „Skaitmeninis amžius“.

13. Prekių kokybės garantija, grąžinimo sąlygos

Pirkėjas supranta, kad kai kurie prekės parametrai ar atspalviai gali skirtis nuo realiųjų dėl kliento naudojamo monitoriaus ypatybių, todėl UAB „Skaitmeninis amžius“ už tai neatsako.

Prekėms suteikiama garantija, jeigu ji yra taikoma ir nurodyta prekės aprašyme. Jeigu UAB „Skaitmeninis amžius“ nenumato garantijos, vadovaujamasi garantiją reglamentuojančiais LR teisės aktais.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įsigytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (www.e-copy1.lt vartotojui). Remiantis šia direktyva bei šių Taisykių 1.4 punktu, užsakytos prekės yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

UAB „Skaitmeninis amžius“ neapriboja įstatyminės garantijos.

Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus.
Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

14. Administracinis mokestis

Klientų administracinis mokestis skirtas klientų paslaugų kokybei užtikrinti ir gerinti. Mokestis taikomas pirkimo krepšeliui, ir yra negrąžinamas bei kitaip nekompensuojamas. Administracinis mokestis yra 1,00€.

15. Pakeitimai šiose naudojimosi taisyklėse

UAB „Skaitmeninis amžius“ pasilieka sau teisę keisti ir redaguoti šias taisykles bet kuriuo metu. UAB „Skaitmeninis amžius“ nėra įpareigoti pranešti vartotojams apie įgyvendintus pakeitimus. Pakeitimai įsigalioja iškart, kai atsiranda UAB „Skaitmeninis amžius“ interneto svetainėje www.e-copy1.lt ir galioja visoms po taisyklių pakeitimo sudarytoms sutartims. Iki taisyklių pakeitimo sudarytoms sutartims galioja buvusi taisyklių redakcija.

Naudojimo taisyklių redakcija 2018.02.08 10:00